HighGenic İsrail malı mı? HighGenic hangi ülkenin malı, zararlı mı? HighGenic İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu HighGenic hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, HighGenic İsrail malı mı? İşte detaylar...

HİGHGENİC İSRAİL MALI MI?

Highgenic, Türkiye merkezli bir kişisel bakım ürünleri ve temizlik malzemeleri markasıdır. Highgenic ürünleri Türkiye'de üretilmektedir ve Türkiye'de satılmaktadır. Şirketin İsrail ile herhangi bir bağlantısı veya İsrail malı bir ürün olması hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Highgenic'in hangi ülkelerde üretim yaptığı ve ürünlerinin nerede satıldığı şirket politikalarına bağlı olarak değişebilir. Eğer bu konuda kesin bir bilgiye ihtiyacınız varsa, Highgenic'in resmi web sitesi veya yerel satıcılar ile iletişime geçmeniz en iyi yol olacaktır.

HİGHGENİC KİMİN, İSRAİL’İ DESTEKLİYOR MU, HANGİ ÜLKENİN?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye mesajı paylaşımı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye mesajı paylaşımı

Highgenic, bir Türk şirketidir ve Türkiye merkezli kişisel bakım ürünleri ve temizlik malzemeleri üreticisidir. Highgenic'in İsrail ile herhangi bir bağlantısı veya İsrail'i destekleyip desteklemediği hakkında bilgi yoktur.

Şirketlerin siyasi veya uluslararası politika konularındaki görüşleri veya bağlantıları, şirketin yöneticileri veya sahipleri tarafından belirlenir ve genellikle şirketin resmi açıklamalarında veya kamuoyuna duyurulan politika belgelerinde yansıtılır. Eğer Highgenic'in İsrail ile ilgili bir politika veya bağlantısı hakkında kesin bir bilgiye ihtiyacınız varsa, Highgenic'in resmi web sitesi veya şirket yetkilileri ile iletişime geçmeniz en iyi yol olacaktır.