İngiltere Blackburn'da lokantası olan 32 yaşındaki Tom Croft, restoranunda biftek yiyen bir kadından hesap alamadı. Çünkü kadın yemeğinin içinden saç çıktığını söyledi. Croft bu işe çok sinirlendi, dükkanının kamera kayıtlarını izlemeye başladı. Gördüğü görüntü karşısında ise şoke oldu.

Hesap ödememek için bunu yaptı görenler şoke oldu. Çünkü ücret ödemek istemeyen müşteri, kendi saçını koparıp tabağa bırakmıştı. 

Donald Trump'a konuşma yasağı geldi Donald Trump'a konuşma yasağı geldi

k3-e2stKK

Croft, "kadın uzun siyah saçından bir tutam alıp yarı boş tabağa koymadan önce bir erkeğe fısıldadığı görülüyor" dedi. Lokanta sahibi Croft,  müşterinin daha sonra bir personele şikayette bulunduğu, lokantada olay çıkardığını ve yemeğin ücretini ödemeden mekandan ayrıldığını da ifade etti.

Sözlerine şöyle devam etti: "Neyin yanlış gittiğini görmek için görüntüleri inceledik, belki personelden birinin saçı arkadan bağlanmamış olabilir, ama sonra gerçeği gördük. İğrenmiştim ve öfkeliydim, çok kızgındım. 12,95 sterlinlik bir yemek için işletmenin itibarını ve personelinin işini riske atmaya hazır insanlar var."