7 cm için aylarca acı çekti 7 cm için aylarca acı çekti

Scarlet Black isimli kadın, biriktirdiği parayı tüp mide ameliyatından, kalça kaldırma operasyonuna kadar uzanan 13 ameliyata harcadı.

Scarlet Black 'hayallerindeki vücuda' ulaşmak için 30 bin sterlin değerindeki ev depozitosunu estetik ameliyatlara harcadığını belirtti.

Depozitoyu iki yıldır biriktirdiğini belirten kadın, ameliyatlar için Türkiye'ye gelerek zorlu ameliyatlara girdi. 27 yaşındaki kadın, "Hayallerimin evine ulaşamayabilirim ama en azından hayallerimdeki bedende yaşayabiliyorum" ifadelerini kullandı.

f6

EV ALMAK İÇİN PARA BİRİKTİRİYORDU

Sosyal medya fenomeni, iki yıl boyunca her ay parasını biriktirdi ve toplamda 30.000 sterlini bir kenara koymayı başardı; bu miktar, ilk olarak bir ev satın almak içindi.

Ancak Scarlet, bu paranın bir kısmını ilk estetik ameliyatı olan mide ameliyatı için kullandıktan sonra, kalan parayı da hayalindeki vücuda harcamak istediğini fark etti.

Vücuduna para harcamaktan geri durmayan kadın, 31.500 sterlin olan bütçesini aştı, ancak Scarlet bu durumun kendisinin için bir önemi olmadığını düşünerek fazla kilolarından kurtulmanın peşine düştü.

22-8

"BU BENİM SON ÇAREMDİ"

Scarlet, “Çıkamadığım bir kısır döngünün içinde sıkışıp kalmıştım. Karantina başladı, daha çok evde kalmak zorundaydım, daha çok yedim ve yürümeyi bıraktım.” Diyerek şunları ekledi “Aile boy porsiyonları yerdim. Yemek olarak büyük bir pizza, sarımsaklı ekmek, kızarmış tavuk ve yanında 1,5 litrelik kola ve büyük bir kurabiye yerdim. Bazı günler günde üç paket yemek yiyordum. Sağlığım kötüleşiyordu, mide tüpünü duydum ve bu benim son çaremdi."

58-2

AMELİYATLARA DEVAM ETTİ

Şubat 2021'de tüp mide ameliyatının ardından Scarlet'in kendine olan güveni tazelendi ve karın germe, kas onarımı, kol liposuction ve daha sonra Kasım 2021 için rezervasyon yaptırılan kol germe ameliyatı yaptırmaya karar verdi.

Bu ameliyatlar, cildinin gevşek olması nedeniyle mide tüpü ameliyatı sonrası için yapıldı.

2-85

Scarlet bu durum için ise şunları söyledi: “İlk ameliyatım tüp mide ameliyatıydı ve bu da kilo vermeme yardımcı oldu. bol miktarda gevşek cildim kaldı, dolayısıyla Kasım 2021'de yaptığım bu ameliyatlar bunların hepsinden kurtulmamı sağladı."

Mart 2022'de Scarlet, göğüs büyütme ameliyatı için rezervasyon yaptırdı ve bu da 30.000 sterlinin üstüne eklenerek 6.000 sterline mal oldu.

51-7

İşte Scarlet'in geçirdiği ameliyatlar:

Şubat 2021: Mide tüpü, 3.500 £

Kasım 2021: Genişletilmiş karın germe, kas onarımı, kol liposuction ve kol germe, 7.000 £

Mart 2022: Göğüs büyütme, 6.000 £

Ağustos 2022: Uyluk germe ve göğüs büyütme, 7.000 £

Ağustos 2023: Periareolar, göğüs büyütme, BBL, liposuction ve kalça kaldırma, 8.000 £