Venezuela'nın güzellik kraliçesi Ariana Viera, geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybetti. Ekim ayında ülkesini, Dominik'te düzenlenecek 2023 Dünya Latin Amerika Güzellik Yarışması'nda temsil etmeye hazırlanan 26 yaşındaki Ariana Viera'nın, direksiyon başında uyuyakalarak başka bir araca arkadan çarptığı öğrenildi. 

Ariana Viera'nın annesi Vivian Ochoa'ya göre, 13 Temmuz'da Orlando'da trajik kazayı geçiren güzellik kraliçesi hastaneye kaldırılırken yolda tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği açıklandı.

Vivian Ochoa, kızının iki kez hayata döndürüldüğünü ancak hastaneye kaldırılırken hayatını kaybettiğini söyledi.

Ochoa, kızını her zaman başkaları için yardıma koşan biri olarak nitelendirerek, büyük ihtimalle nazik ruhunun kazaya yol açan yorgunluğa neden olduğunu belirtti.

Ariana Viera, bir taraftan modellik kariyerini sürdürürken, bir taraftan da Full House Cleaning adlı bir temizlik şirketini yönetiyordu.

Restorana tokat yemeye geliyorlar Restorana tokat yemeye geliyorlar

BABASI VİZE ALAMADI

Venezuela basınına göre, güzellik kraliçesi Vivian Ochoa'nın Peru'da yaşayan babasının 16 Temmuz'da ABD'de yapılan cenaze töreni için vize almaya çalıştığını ancak vizesinin kızının cenazesine yetişmediğini ancak bir gün sonraya yetiştiğini yazdı.

"GELECEKTEKİ CENAZEM İÇİN KENDİMİ ÇEKİYORUM"

Ariana Viera, 2 Mayıs'ta Instagram hesabında "Gelecekteki cenazem için kendimi filme alıyorum çünkü videolarda hep ben varım, başka kimse çekmiyor" başlığıyla bir video yayınlamıştı.