Esra Bilgiç'in mini etekli pozları büyüledi! Esra Bilgiç'in mini etekli pozları büyüledi!

Başarılı oyuncu, senarist ve komedyen Gupse Özay’ın merakla beklenen yeni filmi Lohusa’nın çekimleri devam ederken film setinde dikkat çeken bir sürpriz yaşandı.

Yılın en merakla beklenen filmlerinden olan Lohusa'ya  imza atan Özay, filmde bir sürpriz yaptı.

İSİMLER DEĞİŞTİ AMA ROLLER AYNI

Geçtiğimiz yıl kızı Jan Asya’yı kucağına alan Özay, yeni filminde, gerçek hayatta doğumunu gerçekleştiren kadın doğum uzmanı Prof. Dr. Melih Atahan Güven ile birlikte kamera karşısına geçti.

Güven, filmde Özay'ın canlandırdığı Burcu karakterinin doktorunu canlandırdı. Başarılı oyuncu, doğum sahnesiyle birlikte gerçek hayattaki doktoruyla aynı deneyimi yeniden yaşadı.  Kısacası isimler değişse de roller aynı kaldı.

LOHUSA FİLMİ

Genç bir anne-babanın, doğumdan sonra yaşadıkları 40 günü ve bu süreçte başlarına gelen komik olayları anlatan Lohusa filminin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü üstleniyor.

Gupse Özay’ın yanı sıra Onur Gürçay, Hazal Türesan, Esra Ruşan, Elif Nur Kerkük, Su Şanad ve Feri Baycu Güler’in gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği Lohusa, NuLook Production imzasıyla 2024 yılında beyazperdede izleyici karşısına çıkacak.