Galatasaray'ın forvet oyuncusu Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, gündemi sık sık meşgul eden bir çift haline geldi. Özellikle Wanda Nara'nın cesur paylaşımlarıyla dikkat çeken çift, hem magazin dünyasının hem de futbolseverlerin radarında.

Mauro Icardi, Galatasaray'a transfer olduktan sonra sarı-kırmızılı takımın hücum hattının vazgeçilmez isimlerinden biri haline geldi. Golcü oyuncunun sahadaki performansıyla olduğu kadar, eşi Wanda Nara'nın sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da adlarından sıkça söz ettiriyorlar.

Wanda Nara, cesur pozları ve özgür ruhlu tavırlarıyla magazin dünyasının renkli isimlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Sosyal medya hesaplarından cesur fotoğraflarını paylaşan Nara, takipçilerini sürekli meraklandırıyor.

Benfica - Inter CANLI İZLE Benfica - Inter CANLI İZLE

Bu çift, hem futbol sahasında hem de sosyal medyada performanslarıyla ve tarzlarıyla büyük bir ilgi topluyor. Galatasaray taraftarları ve magazinseverler, Mauro Icardi ve Wanda Nara'yı yakından takip etmeye devam ediyor.

ICARDI VE EŞİNİN TRAMBOLİN KEYFİ

Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, sosyal medyanın gündemine eğlenceli bir video ile düştü.

Çocukları olmadan bahçelerinde trambolinde eğlenen çift, sevimli anları takipçileriyle paylaştı.

Wanda Nara, paylaşımına "Çocuklar yokken biz trambolinin üstündeyiz..." notunu düşerek dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü çiftin trambolin keyfi sosyal medyada gündem oldu. Vieoda ikilinin çocuklar gibi eğlendiği görülüyor.