Beşiktaş’ın “Bırakmam Seni Türkiyem” yardım kampanyası kapsamında, taraftarların ve vatandaşların bağışlarıyla yapımı tamamlanan Gaziantep Oğuzeli Beşiktaş İlkokulu’nun açılış töreni; Başkan Ahmet Nur Çebi, Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, Oğuzeli Kaymakamı Büşra Uçar Koyun, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç ve vatandaşlarımızın katılımlarıyla yapıldı.

8-75

Açılış töreninde; Asbaşkanlar Emre Kocadağ ile Ali Bayrak, Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap Ferah, Sayman Üye, Mali İşler, Finans ve IT’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kılıç, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesisinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol yer aldı.

5-87

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan açılış töreninde konuşma yapan Başkan Ahmet Nur Çebi, şunları söyledi:

“Beşiktaş, sportif başarının yanı sıra sosyal sorumluluklarını yerine getirmesini çok iyi bilen bir camiadır. Allah bir daha böyle bir felaket yaşatmasın. Depreme hazır ve tedbirli olmalıyız. Depremin ardından stadımızı yardımseverlere açtık. Gelen yardımları deprem bölgesine gönderdik. Beşiktaş dernekleri Anadolu’nun her yerinde var. Derneklerimizin sayesinde yardımlar yerlerine ulaştı. Milletimizin zor günlerde birlik içinde olabildiğini ispat ettik. Çocuklar geleceğimizdir. Yardımların yerlerine ulaşması için yardımcı olan camiamızın mensuplarına teşekkür ediyorum.”

3-87

“BUGÜN HEP BİRLİKTE BEŞİKTAŞLIYIZ”

Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin konuşmasında, “Bugün hep birlikte Beşiktaşlıyız. Bu bir sevda ve aşk işi. Bu memleketin çocukları için bir şeyler yapma gayreti. Sevgili başkanım iyi ki varsınız. Beşiktaş 120 yıllık büyük bir camia” diye konuştu.

Şampiyonlar Ligi'nde 5. hafta heyecanı başlıyor Şampiyonlar Ligi'nde 5. hafta heyecanı başlıyor

6-86

Konuşmaların ardından hayırlı olması temennisinde bulunularak açılış kurdelesi kesildi. Başkan Ahmet Nur Çebi, kurdele kesiminden sonra okulda öğrenim gören öğrencilerle bir araya geldi.

1-121

Daha sonra Gaziantep Valisi Kemal Çeber ile Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’e günün anısına kartal heykeli hediye eden Ahmet Nur Çebi, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Gaziantep Oğuzeli Beşiktaş İlkokulu’nun önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.