Futbol camiası, yasak aşk skandalıyla sarsıldı. Yeni Asır'da yer alan habere göre; Türk futbolunun önemli hakemlerinden FIFA kokartlı hakem İbrahim Hakan Ceylan'ın 14 yıllık eşi Leyla Ceylan, geçtiğimiz günlerde soluğu mahkemede aldı.

Evliliklerinin ikinci yılından beri psikolojik şiddet ve aşırı kıskançlık nedeniyle zor günler yaşadığını anlattı. Eşinin adının karıştığı yasak aşk nedeniyle boşanmak için dava açtı.

2 milyon TL'lik dava açtı

Dava dosyasında yer alan ifadelere göre bir çocuk annesi Leyla Ceylan, eşinin MHK eski Başkanı Lale Orta ile aşk yaşadığı iddiasını ortaya attı. İzmir 10. Aile Mahkemesi'nde görülen davanın detaylara göre Leyla Ceylan, hem çocuğunun velayetini hem de aldatılmış olması sebebiyle 1 milyon TL maddi, 1 milyon TL manevi tazminat talebinde bulunduğu ortaya çıktı.

"Evi otel gibi kullanıyor!

Zehra Güneş kariyeri hakkındaki kararını verdi! Zehra Güneş kariyeri hakkındaki kararını verdi!

Leyla Ceylan, dava dilekçesinde Hakan Ceylan'ın maçlarda görev almadığı zamanlarda gayrimenkul danışmanlığı yaptığını ve kendisini sürekli olarak aşağıladığını anlattı. Eşinin kendisine, "Senin karakterin 5 para etmez! Kilo aldıkça iyice yüzüne bakılmaz hale geldin" şeklinde hakaretlerde bulunduğunu vurguladı. Leyla Ceylan, "Evimizi adeta otel gibi kullanıyor. Sürekli valizini alıp gidiyor, nereye gittiğini bile söylemiyor. Çocuğunun giderini karşılamıyor" ifadelerini kullandı.

Yıllarca kendisine psikolojik baskı yapıldığını belirten Leyla Ceylan, "Kıskançlık kriziyle kıyafetlerime de karışıyordu. Telefon aramalarım da buna dahil" dedi.

Lale Orta ile ilgili çıkan yasak aşk dedikodularının bardağı taşıran son damla olduğunu belirten genç kadın, eşinden cevap istediğinde tatmin edecek tek bir yanıt bile alamadığını vurguladı.

"Telefonu şifreli"

Eşi Hakan Ceylan'ın telefon ekran kilidi şifresini kendisinden gizlediğini, gizli görüşmeler yaptığını vurguladı. İstanbul Riva'daki tesislerde eşini ve Lale Orta'yı birçok kişinin baş başa gördüğünü ve kendisine bunun iletildiğini anlattı.

14 yıllık eşinin ihanetiyle sarsılan Leyla Ceylan, "Şüphelerim yersiz değil. Kıskançlık peşinde de değilim.

Eşimin kullandığı telefon hattının 1 yıl geriye dönük görüşme ve mesajlaşma dökümü neticesinde her şey ortaya çıkacaktır" ifadelerini kullandı.