Avukat Feyza Altun, Dilan Polat'tan sonra "Tayyargiller" olarak adlandırdığı fenomen çiftin peşine düştü.

Feyza Altun Özlem Öz-Tayyar Öz çiftine dair geçtiğimiz günlerde bazı iddialarda bulunmuştu.

Feyza Altun işaret etti: Yeni Polat'lar onlar mı? Feyza Altun işaret etti: Yeni Polat'lar onlar mı?

Ünlü sanatçı Can Gürzap hayatını kaybetti Ünlü sanatçı Can Gürzap hayatını kaybetti

Avukat Feyza Altun, Tayyargiller olarak adlandırdığı fenomen çiftin kısa sürede kavuştuğu zenginliği sorgulamaya başlayınca ortaya bazı iddialar çıktı.

Altun, "Tayyargil’in daha ucuza mal edip daha pahalıya satmak için ettiği pazarlıklar geldi kulağıma. İçinde o var bu var dediği o macundan ucuz olsun diye çıkardığı içerikler ve üretim tesisini göstereceğim" diyen Altun Sağlık Bakanlığı ile de iletişime geçti.

"Sağlık Bakanlığından arandım. Bakanlığa ilettiklerimi akşam kamuoyu ile de paylaşacağım" diyen Feyza Altun, Öz çiftinin sattığı macunlardan birini de paylaşarak macundan kurt çıktığını söyledi.

Altun kurt görüntüsünü paylaşarak "Yayınlayacaklarımı görünce anlarsınız affedersiniz ama kurt da çıkar b.k da yani" dedi.

Feyza Altun ayrıca Öz çiftinin özellikle bebeklere yönelik sattığı ürünlerle ilgili ciddi sorunlar bulunduğunu, Öz çiftinin yanında çalışan bir kişinin kendisine görüntüler attığını yazdı.

Söz konusu iddiların hedefindeki Öz çiftinden Özlem Öz bir süre sonra İnstegram hesabından ürünlerin nasıl hazırlandığına dair videolar paylaştı.

Öz'ün paylaşımında "ilgili bakanlığın" gerekli denetimleri yaptığı ifadeleri yer aldı.