O emoji rahatsız etti, imza kampanyası başladı! O emoji rahatsız etti, imza kampanyası başladı!

Gazeteci ve haber sunucusu Fatih Portakal, bir süre ara verdiği anchormanlik görevine Sözcü TV'de geri dönme kararı aldı. Portakal, Mart ayında başladığı ana haber sunuculuğuna haziran ayına kadar devam etti. Sezonun son yayınında, "Bana müsaade... Evet, bugün sezon içindeki son yayınım. 20 Mart'ta ilk merhabamı demiştim size... Aşağı yukarı 12-13 hafta sizlerle birlikte oldum. Bugün de sezon finaliyle sizlerle birlikteyim. He sonrasında sizlerle olur muyum olmaz mıyım onu zaman gösterir, bilemiyorum. Ama ben haber sunmaktan keyif alıyorum. Bu çekirdek ekiple harika bir 3 ay geçirdim. İlk defa birbirimizi tanıdık ama epey alıştık. Kişilikleri, profesyonellikleri ve dostlukları için çok teşekkür ediyorum. 90 gün içinde bir başarı ortaya koyduysak bunun sebebi ekip ruhuna sahip olmak. Her birinize çok teşekkür ediyorum sağ olunuz, var olunuz. Özleyeceğim bu insanları." diyerek yayınlara ara vermişti.

Fatih Portakal'ın bu paylaşımından sonra ekranlara dönmeyeceği düşünülmüştü. Ancak bugün yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla tekrar dönüş yapacağını duyurdu. Portakal, "Haberim var! Yeni sözleşme yine imza. Neresi mi?" şeklindeki sorusuyla bu kararını açıkladı.

SÖZCÜ TV İLE YENİDEN ANLAŞMA

Tecrübeli gazeteci Fatih Portakal, Sözcü TV ile yeni bir anlaşma imzaladı.

Yaklaşan yeni sezon içerisinde, Portakal'ın Sözcü TV ekranlarında Ana Haber Bülteni'ni sunmaya devam edeceği belirtildi.