Şarkıcı Esra Balamir, Dilan Polat hakkında gündemde olan 'Suç örgütü kurma' ve 'Vergi kaçırma' suçlamalarına değindiği bir programda konuştu.

Balamir, Dilan Polat ile yollarının 5 yıl önce kesiştiğini belirtti. Konuşması Dilan Polat'ı sinirlendirdi ve "Evine de gittim. 1+1 apartman dairesinde oturuyordu" dediği için tepki gösterdi.

İbrahim Tatlıses’in acı günü! İbrahim Tatlıses’in acı günü!

BALAMİR: OTOBÜS DURAĞINDAN ALDIM

Balamir, Dilan Polat'ı bir dönem işlerine çağırdığını söyleyerek, "Dilan bir şekilde bana ulaştı. ‘Ben fotoğrafçıyım' dedi. ‘Demet Hanım'ın doğum fotoğraflarını çekmek isterim’ dedi. O dönemde bir organizasyon vardı ve ‘fotoğrafçı lazım mı’ diye sordum. ‘Evet’ dediler ve ben de Dilan'ı çağırdım. 'Toplu taşımayla geleceğim beni alır mısın' dedi ve kendisini otobüs durağından aldım" şeklinde konuştu.

POLAT: YALAN

Dilan Polat, bu açıklamanın ardından sessizliğini bozarak tepki gösterdi ve "Yalan! Beyaz 1.16 BMW ile gidiyordum. 1+1 eve bakıcı Nilda, ben ve Engin nasıl sığalım? Bakıcı evde kapak fotosu çekerken yemekler hazırladı ve ikram etti. 1+1 evim hiç olmadı, Allah'ından bulsun hepsi" dedi.