Sözcü Televizyonu, Alişer Delek'in Genel Müdürlüğünü yürüttüğü ve kısa sürede başarılı bir çıkış yakalayan bir transfer hamlesi daha gerçekleştiriyor...

Televizyon ekranındaki başarılı kariyerinin ardından startup dünyasına adım atan ve lüks kiralık kıyafet aboneliği girişimi UnoMoi ile 700 bin dolar yatırım toplayan Gözde Atasoy, Sözcü Televizyonu'nda yeni bir programa ev sahipliği yapacak.

Cansel Poyraz Akyol'un koordinatörlüğünü üstlendiği program departmanı, belgesel, tartışma, teknoloji, STK ve iyi yaşam programlarının yanı sıra şimdi de girişimcilik alanını programa taşıyor. Genç ve yetenekli televizyoncu Gizem Çetin Kadir'in gözetiminde yayınlanacak olan "Girişimci Sözü" adlı programda her hafta farklı girişimciler kendi başarı hikayelerini paylaşacak ve genç girişimci adaylarına rehberlik edecek. Hem Türkiye hem de dünyadan başarılı girişim haberlerine yer verilen bu programın yakın bir süre içerisinde Sözcü Televizyonu ekranlarında başlaması planlanıyor.

Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan açıklaması Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan açıklaması

GÖZDE ATASOY KİMDİR?

1986 doğumlu olan Gözde Atasoy, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Amerika'da yüksek lisans eğitimini tamamladı. Uzun bir süre boyunca Kanal D Ana Haber Bülteni'ni sunan Atasoy, en son olarak CNNTürk'te hafta içi her gün yayınlanan "Günlük" adlı haber programının hazırlık ve sunuculuğunu üstlendi.

Televizyon ekranına ara verdikten sonra, Türkiye'nin ilk aylık kıyafet aboneliği platformu UnoMoi'yi kurarak iki tur yatırım aldı.