İsrail'e yapılan saldırıda kamyon kasasına koyularak Hamas militanları tarafından videosu çekilen Alman vatandaşı Shani Louk'un erkek arkadaşının da festivalde olduğu ve Hamas teröristleri tarafından kaçırılan gençler arasında olduğu açıklandı.
İsrail'deki bir festivalden kaçırılan ve Hamas militanları tarafından kaçırılan uğrayan dövme sanatçısının erkek arkadaşının da kayıp olduğu bildirildi.

WhatsApp Image 2023-10-10 at 17.17.08

22 yaşındaki Shani Louk'tan, çıplak vücudunun militanlar tarafından tükürülmesini gösteren korku görüntülerinin dünya çapında öfkeye yol açmasından bu yana kendisinden haber alınamadı.

festival-terror-missing-tattooist-shani-851407763

Alman-İsrail vatandaşının ve yüzlerce kişinin cumartesi sabahı Gazze yakınlarındaki bir festivalden silahlı militanlar tarafından kaçırılması, İsrail'in savaş ilanına yol açtı. 1000 Hamas silahlı adamı sınırı geçtikten sonra saatlerce saldırdı ve Negev çölündeki festivale katılan en az 260 kişiyi katletti.

Yemek fotoğrafı paylaştığına pişman oldu Yemek fotoğrafı paylaştığına pişman oldu

WhatsApp Image 2023-10-10 at 17.17.07
Shani'nin bir kamyonetin arkasında gezdirilmesi ve Hamas militanları tarafından gaddarca muamele görmesinin ardından ölmesinden korkuluyor.
Erkek arkadaşı Orion Hernández Radoux'nun da kayıp ihbarının ardından kaçırılmasından korkuluyor.

SHANI-2