Eşi Engin Polat'ın, doğum gününde kendisine uçak satın aldığı haberleriyle gündeme gelen Dilan Polat, TV8'de katıldığı 2.Sayfa programında gündelik harcamaları hakkında konuştu. Kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Dilan Polat, harcamalarının zaman zaman değiştiğini ve bazen lüks alışverişler yaptığını açıkladı.

"ÖYLE GÖRMEMİŞ DEĞİLİM"

Dilan Polat, harcama alışkanlıklarını şu şekilde ifade etti: "Bazen her gün harcamıyorum. Bazen İstinyepark'a gidiyorum, 750 bin lira harcıyorum. Bazen bir ay boyunca hiç gitmiyorum. Bazen alışveriş sitesine giriyorum. Pat pat pat. Bakıyorum sepetim 50 bin lira olmuş, 60 bin lira, bir üstü 80 bin lira, bir altına bakıyorsun 300 TL. Öyle görmemiş değilim, her aldığım 80 bin olsun. Kendilerine baksınlar."

Dilan Polat, harcama alışkanlıklarını ve kişisel tercihlerini açıklarken, lüks alışverişler yaptığı dönemlerin olduğunu ve bu konuda kendisini kısıtlamadığını ifade etti.

"ONLARI GICIK ETMEYİ SEVİYORUM"

Öte yandan Dilan Polat kendisine getirilen kahveye, yanında getirdiği altın yapraklarını koydu. Sunucular bu duruma şaşırırken, Polat şu açıklamayı yaptı:

"Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum" "Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum"

"Hiçbir işe yaramıyor. Gıcık kaptığım insanlar için içiyorum. Bunu rahatsız etmek için yapıyorum. Nusret'e gittim, içtim bu kahveyi. 'Çok sevdim' dedim. Çalışan da 'Verelim size' dedi. Verdi aşkım, onu aldık. Sabah kahvenin içine attım. Vay efendim Twitter'da 'Altın tozlu içiyor', içiyorum evet. Bitti, yenisini aldım. Onları gıcık etmeyi seviyorum."