Son günlerde Türkiye'nin en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alan Dilan ve Engin Polat çifti, gündemdeki çeşitli iddialarla sık sık konuşuluyor. 

Armağan Çağlayan'ın programında para kaynaklarını açıklayan Dilan Polat, "130 tane şubem var, önlerinde kuyruk oluyor. Bir ayda bir milyon adet kozmetik ürün satan insan çok iyi paralar kazanmıyor mudur?" şeklinde konuşarak dikkatleri üzerine çekmişti.

dilanpolat_1695713828262

"MAİL ORDER YAPIYOR KUYUMCULUK ÜZERİNDEN"
Son olarak, suç örgütleriyle ilişkilendirildiği iddia edilen Muhammet Yakut'un açıklamaları, çiftin işleriyle ilgili yeni tartışmalara yol açtı. 

muhammet-yakut

Yakut, "Engin Polat ile Dilan Polat ne iş yapıyor biliyor musun? Mail order yapıyor kuyumculuk üzerinden” açıklaması tartışmalara neden oldu.

dilanpolat_1695713918866

"BİZ GİBİ İNSANLARA NELER YAKIŞTIRDILAR"
Dilan Polat, kendileri hakkında 'kara para akladıkları' suçlamalarına karşı sosyal medya hesapları üzerinden ardı ardına paylaşımlar yaparak gündemdeki iddialara cevap verdi.

Jennifer Lopez'in göğüs dekolteli tarzı nefes kesti Jennifer Lopez'in göğüs dekolteli tarzı nefes kesti

7-ytu1.jpg

"Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar...’’ diyen Polat, ''Taş olsa çatlar, demir olsa erir'' ifadeleriyle iddiaları reddetti. Polat paylaşımında, ''Ne isteniyor benden? Öleyim mi? Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar...’’ ifadelerini kullandı.