Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ayrıldı mı? Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ayrıldı mı?

Dilan Polat ve Engin Polat çifti hakkında her gün yeni bir skandal çıkıyor.

Polat çiftinin tutuklanmadan önce komşularıyla park meselesi yüzünden kavga ettiği ortaya çıktı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, haklarında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” suçlarından soruşturma başlatılan Engin ve Dilan Polat çiftinin, tutuklanmadan önce komşularıyla kavga edip ev basma görüntüleri ortaya çıktı.

Kanal D Ana Haber’in yayınladığı görüntülerde; Dilan Polat’ın karşı tarafa tekme attığı görülürken, Engin Polat’ın ise aile üyeleriyle birlikte komşusunun villasını bastığı görüldü.

HAKARET, TEKME...

İddiaya göre, Dilan Polat, doğum gününde eşi Engin Polat’a lüks bir otomobil hediye etti. Dilan Polat, 6 Haziran’da Çekmeköy’deki lüks villada sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Aile üyelerinin bulunduğu partiye Sıla Doğu da geldi. Sitenin otoparkında çok sayıda otomobil bulunurken, Sıla Doğu’nun aracının arkasında yan komşularının aracı yer alıyordu. Çekmelerini isteyince ortam gerildi. Dilan Polat’ın komşusuna hakaret ettiği iddia edilirken, o sırada bir de tekme attığı ortaya çıktı. Gerginlik üzerine Engin Polat’ın komşusuna yumruk attığı öne sürüldü.

Eşine saldırılınca büyük korku yaşanan kadın, durumu KADES uygulaması üzerinden polis ekiplerine bildirdi. Polat ailesi, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerini eve almadı.