Deniz Seki, yıllardır Okan Bayülgen'e yazdığı sanılan 'Doyamadım' şarkısının hikayesini anlattı. Seki, Doyamadım şarkısını Okan Bayülgen'e değil, babasına yazdığını belirtti.

Didem Soydan  52 bin kişiyi engelledi Didem Soydan 52 bin kişiyi engelledi

Göktürk Dergisi'ne röportaj veren Deniz Seki, çok sevilen 'Doyamadım' şarkısını babası için yazdığını açıkladı.

Seki, "Herkes Doyamadım isimli şarkımı Okan Bayülgen'e yazdığımı düşündü fakat ben o şarkımı çok erken yaşta kaybettiğim babam için yazmıştım" dedi.

Daha önce konu hakkında Ceyda Düvenci'nin programında da konuşan Seki, şunları ifade etmişti:

"Annemle babam 26 yıl sonra boşandılar. Ben de babama küstüm. Anne babaya küsülmezmiş, asla. Konuşmuyorduk, babam ayrı eve taşındı. Babamın ölüm haberinde adres arayarak buldum. Öptüm kokladım vedalaştım... Benim için çok acıklı bir hikayedir. Doyamadım şarkısını ondan sonra yazdım. O dönem bir erkek arkadaşım vardı, herkes ona yazdığımı zannetti, hayır babama yazılmış şarkıydı."

Aynı zamanda Armağan Çağlayan'ın programına katılan ve programda cezaevi günlerini de anlatan Deniz Seki, cezaevinde kaldığı süreci, “Günah keçisi seçildim. Hayatımdan 5 yılımı çaldılar, Allah’a havale ediyorum onları. Annem hasta oldu. İçine o kadar atmış ki ben çıktıktan sonra hastalandı.

Oranın o pis kokusunu bilerek gitmek çok kötü, o yüzden 6 ay firar ettim. 218 gün girdim tahliye edildim, sonra yeniden bir şeyler bir şeyler... Bilmeden giriyorsun ama bilerek o pis kokusu burnuna geliyor. Kaçtım yani suçum yok” dedi. Ardından zor günleri geride bıraktığının altını çizen ünlü şarkıcı Deniz Seki, konuyla ilgili olarak; “Bitti gitti, aslan gibi ayaktayım!”