Teşkilat dizisinde canlandırdığı Zehra karakteriyle büyük beğeni kazanan Deniz Baysal'ın diziden ayrılma kararı hayranlarını üzmüştü. Baysal'ın boşluğunu kimin dolduracağı merak konusu olurken, ünlü oyuncunun yeni projesi sonunda açıklandı.

Elbisesi Sema Şimşek’in podyumda kabusu oldu! Elbisesi Sema Şimşek’in podyumda kabusu oldu!

Kaçak Gelinler, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz, Hizmetçiler, Teşkilat gibi birçok başarılı projede yer alan Deniz Baysal, oyunculuk yeteneği ve dış güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Üç sezon boyunca Teşkilat dizisinde başrol oynamış olan Baysal'ın diziye veda etmesi izleyicileri üzmüştü.

Ünlü oyuncuya ayrılığının ardından pek çok teklif geldi. Yeni projesi merakla beklenen Deniz Baysal, sonunda kararını verdi ve Ay Yapım ile anlaştı.

Başarılı oyuncu, "Ne Gemiler Yaktım" adlı dizide başrolde yer alacak. Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından yazılan senaryoya göre, Baysal "Yasemin" adlı karakteri canlandıracak, bu karakter bir kız çocuğu olan "Rengin" ile ilişkilendirilecek.

Henüz dizinin yönetmeni belirlenmemiş olup, "Ne Gemiler Yaktım" adlı dizi Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. İki kadının dokunaklı hikayesini konu edinen dizi, Fidan karakterine ise Devrim Özkan'ın hayat vereceği belirtildi.