Ünlü şarkıcı Demet Akalın, dün akşam Didim'de bir konser verdi. Ancak sahne alacağı mekana ulaşmak için Bodrum'dan tekneyle yola çıkan Akalın ve yakınları, bir kaza geçirdi. Tekne, iskeleye çarpma sonucu aniden battı.

"VERİLMİŞ SADAKAMIZ VARMIŞ"
Olayın ardından yaşadığı kötü deneyime rağmen sahneye çıkan Demet Akalın, daha sonra sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile takipçilerini bilgilendirdi:

“İyiyim merak etmeyin. Bir tek suratımda kocaman bir şişlik var. Çok kötü bir tekne kazası yaptık. Ben aslında gece böyle şeyleri kullanmam ama 20 dakikada gideriz diye çıktık. Tekne saniyeler içinde battı, tekneden nasıl sağ çıktık ben hala algılayamıyorum. Verilmiş sadakamız varmış. Arabayla geldik, konseri yaptık. İnsanlar gitmemiş, beklemiş beni, sağ olsunlar. Ben iyiyim geri dönüyorum Bodrum’a.” 

Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı boşanıyor mu? Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı boşanıyor mu?

"ARKADAŞIMIZIN PARMAKLARI EZİLDİ"

Ambulansın geç gelmesinden yakınan Akalın, sözlerini şöyle devam etti:

“Tabii bir sitemim olacak. Ambulans çağırdık, gelmedi bayağı bir süre. Kaç kere arandı ambulans hayal meyal hatırlıyorum. O eczaneden Allah razı olsun. İlk müdahaleyi yaptı. Bir arkadaşımızın bayağı parmakları falan ezildi. Yalıkavak Marina'da iskeleye bir ışık koysaydınız da insanlar böyle acayip bir kaza yapmasaydı. Bir travma yaşamasaydı. Çok mesaj geldi dönemedim.”
Akalın, kendisini kurtaranlara da “Teknelere servis yapan bir bot tesadüf eseri bizi kurtardı, onlardan da Allah razı olsun, panik ve şokla isimlerini alamadım. Sağ olsunlar” diyerek teşekkür etti.