İlk Fenomen Tanesi: İnternet Mahir ‘‘I KISS YOU'’ İlk Fenomen Tanesi: İnternet Mahir ‘‘I KISS YOU'’

KRT Ankara Haber Temsilcisi Selen Yalaz, kanalla olan işbirliğini sonlandırdığını açıkladı. Selen Yalaz, ayrılık haberini kişisel sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile kamuoyuna duyurdu.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Yalaz, "19 Aralık 2022’den bu yana yürüttüğüm KRT Ankara Haber Temsilciliği görevimden istifa etmiş bulunuyorum. Tüm şartlara rağmen, ilke ve azimle çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

screenshot-8-O1PU

Medyaradar'ın özel haberine göre, Selen Yalaz'ın ayrılığının ardından, KRT Ankara'nın haber koordinatörü olan İnan Demirel, KRT Ankara Temsilciliği görevine getirildi. Demirel, aynı zamanda koordinatör yetkilerini sürdürerek bu yeni görevi üstlendi.

CHP İletişim Koordinatörü Ömer Topsakal'ın Selen Yalaz ile ilişkisi hakkında çıkan iddialar gündeme gelmişti. Topsakal'ın, Selen Yalaz ile ilişkisinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun resmi aracını özel işleri için kullanması ve Yalaz'a ilaç gönderdiği iddiaları bulunuyordu. Bu iddiaların ardından Topsakal önce süresiz yıllık izne çıkarılmış, daha sonra ise görevden uzaklaştırılmıştı.

vsjkdvn-EqMw