Milliyet'ten Mehtap Gökdemir'in haberine göre, Aytuğ Atıcı da adaylık için hazırlık yapıyor. Atıcı, “Ben bu partinin potansiyel genel başkan adayıyım” dedi.

ATICI: HER ŞEYİMİZ HAZIR

24-25-26 Dönem Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Milliyet’e yaptığı açıklamalarda, adaylık için henüz net bir karar almadığını, süreci izlediğini belirtti.

AYTUĞ ATICI

Genel Başkanlık için adaylık sinyalleri veren Atıcı, “Her şeyimiz hazır. Bir saat içerisinde gerektiğinde açıklama yapabiliriz, ama süreci önce Türkiye sonra CHP açısından değerlendirmeye alacağız. Bir hırsla ‘illa ben genel başkan olacağım’ noktasında hiçbir zaman olmadım. İhtiyaç olması durumunda, görevin de bize biraz tebessüm etmesi durumunda kadromuz hazır. Adaylık çalışmalarımız devam ediyor. Ben bu partinin potansiyel genel başkan adayıyım”

Fatih Erbakan, İBB için AK Parti'ye şart sundu! Fatih Erbakan, İBB için AK Parti'ye şart sundu!

Manifestosunun hazır olduğunu söyleyen Atıcı, “İlkelerimizi üç sayfa halinde herkesin okuyacağı, anlayacağı şekilde hazırladık” dedi. Atıcı, ekibiyle yapacağı değerlendirmenin ardından önümüzdeki günlerde aday olup olmayacağına karar verecek.