Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan açıklaması Yeşim Salkım'dan Hakan Uzan açıklaması

Medya sektöründe bağımsız, bağlantısız, objektif habercilikte oluşan boşluğu doldurmaya aday olan Samimi Haber atılımlarını sürdürüyor. Son dönem kıymetli yazar kadrosunu ekonomist İslam Memiş ile genişleten Samimi Haber şimdi de gazeteci Canan Kaya ile anlaştı. Medya sektörünün önde gelen politika muhabirlerinden biri olan Canan Kaya Samimi Haber İmtiyaz Sahibi Memet Aca ile el sıkıştı.

Canan Kaya'nın Samimi Haber ailesine dahil olması nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Memet Aca, "Ailemiz kıymetli bir gazetecinin daha aramıza katılmasıyla daha da büyüyor. Samimi Haber olarak medya sektöründe oluşan objektif habercilik boşluğunu doldurmaya adayız. Basın hür olmalı. Biz de bünyemize kattığımız gazetecilerin hür bir şekilde çalışabilmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin" dedi. 

Canan Kaya Samimi Haber'de youtube programları, köşe yazıları ve dosya haberleriyle yer alacak. Biz de Samimi Haber ailesi olarak Canan Kaya'ya aramıza hoş geldin diyoruz.