"Dünyanın en büyük yanaklarına" sahip olduğu bilinen kadının, dolgu ve ameliyat için binlerce dolar harcadıktan sonra , internetteki hayranları ona aşırı görünümünün "korkutucu" olduğunu söyledi.

Ukraynalı model Anastasiia Pokreshchuk, 178.000'den fazla takipçiye sahip olduğu Instagram hesabından fotoğraflarını paylaşıyor.

Anastasiia Pokreshchuk 1

34 yaşındaki model geçtiğimiz günlerde çarpıcı mavi saçlarının yanı sıra keskin çenesini ve dolgun yanaklarını sergilediği bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın başlığında hayranlarına "ciddi bir görünüm" denediğini ancak fotoğrafın, takipçileri arasında fikir ayrılıklarına yol açtığını söyledi.

Çoğu Ukraynaca ve İspanyolca yazılan yorumlarda "Aman Tanrım, ne kadar korkutucu!", "Bunu kendine yapma", " Bu çok daha korkutucu." Şeklinde eleştiri aldı.

Ancak bazı yorumcular da Anastasiia'nın yanında yer alarak onu savundu. Biri onun görünüşünü "harika" olarak değerlendirdi, diğeri onun "güzel" olduğunu söyledi ve bir başkası da diğerlerine "iğrenç şeyler" hakkında yorum yapmayı bırakmalarını söyledi.

Anastasiia Pokreshchuk

Bu haftanın başlarında Anastasiia, arabasında giderken bir şarkıya eşlik ettiği bir video klibini de paylaştı ve buna birkaç kalp gözlü emojiyle başlık ekledi. Bu videoya yapılan yorumlar da ikiye bölündü; bazıları onu "güzel" olarak nitelendirirken bazıları da onun görünüşünün “hayranı” olmadıkları konusunda ısrar etti.

Ancak model insanların onun görünüşü hakkında ne düşündüğünü umursamıyor. Bu yılın başlarında göğüs büyütme ameliyatı nedeniyle bıçak altına yattıktan sonra daha da fazla ameliyat geçirdiğini açıklayarak hayranlarını şaşırttı.

Ayrıca daha önce yanaklarının kendisine küçük gelmeye başladığını ve gelecekte daha fazla dolgu istediğini söylemişti.

Anastasiia, meme büyütme ameliyatının ardından Instagram'da yeni implantlarının 1050cc boyutunda olduğunu paylaştı. İnsanların alma eğiliminde olduğu yaygın bir implant boyutu 300 cc olarak biliniyor.

Anastasiia, yanak dolgusu ve göğüs büyütme operasyonlarının yanı sıra daha önce botoks enjeksiyonları olmak üzere çeşitli başka operasyonlardan de geçmişti.

İngiltere'de belediyeler bir bir iflas ediyor! İngiltere'de belediyeler bir bir iflas ediyor!

Ameliyatını takipçileriyle paylaşmaktan çekinmeyen Anastasiia, yakın zamanda dudak dolgusu tedavisi sonrasında çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı ve şu yorumu yaptı: "Memnun oldum ve herkesi bu kadar rahatsız ettiği için daha da serinleyeceğim."