Geçtiğimiz günlerde Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişki sonucunda Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu isminde ikizleri olduğu 35 yıl sonra ortaya çıkmıştı.

Akpınar, "36 yıl önce Antalya’da bir sanatsal etkinlikte tanıştığım kişiyle sadece bir gecelik beraberliğim oldu. Bu olaydan sonra bir daha ne görüştük ne de haberleştik. 24 yıl sonra, bir gün ikiz kardeşler bana ulaşıp babalarının ben olduğumu söylediler" diyerek iddiaları doğrulamıştı.

duygu-sevgi-nebioglu-metin-akpinar

Akpınar hakkında bir iddia da Onur Akay'dan geldi.

AKAY'DAN BOMBA İDDİA 

Onur Akay yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Metin Akpınar’ın 1984 doğumlu bir de oğlu olduğu senelerdir yakın çevresinde konuşuluyor. Şu anda 39 yaşında olan ve iki isimli olan oğlunun göbek adı da Metin ve Almanya’da yaşıyor. Genç Metin’i büyüten aile Genç Metin'in Metin Akpınar’a babalık davası açmasını istiyor. Metin Akpınar emin olun ki oğlunu benim yazımla öğrenmiyor ama eşi Göksel Özdoğdu Akpınar benim yazımla öğrenecek. Genç Metin’in annesinin de Suphiye Orancı olduğunu söyleyenler var. Ancak annesi başka bir kadın bile olsa ikizlerin öz ağabeyi oluyor. Çocuklarının beklediği şeyin sadece sevgi ve sıcak ilişki olduğunu maalesef ki anlayamayan Metin Akpınar’ın, Yeşilçam filmlerini aratmayan hayatının bir gün film olacağı da kesinleşti.”

Esra Bilgiç'in mini etekli pozları büyüledi! Esra Bilgiç'in mini etekli pozları büyüledi!