YouTube'da milyonlarca takipçiye sahip olan Kafalar Grubu'nun üyeleri arasında yer alan Bilal Hancı, bir gece kulübünde eşini aldattığı görüntüleri ifşa oldu. Eşinin ihaneti karşısında gözyaşlarına boğulan Esin Çepni, Hancı'nın bir kadınla öpüştüğü videoları yayınladı.

"KAFAMDAN KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ"

2021 yılında Bilal Hancı ile evlenen Esin Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Hande Erçel'in kostümlü doğum günü kutlaması Hande Erçel'in kostümlü doğum günü kutlaması

“Her zaman güçlü durmaya çabaladım, her zaman dışım sert kabuk olsa da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışından ağlayanlardan korkulurmuş. Sizin merhametli, düzgün sandıklarınız asıl iş bitirenlermiş. Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum.

esin çepni

"ULU ORTA YAPILAN İHANETİN ACISINI SESSİZCE ÇEKMEM"

Bedenim o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Gözüme bir damla uyku girmedi. Hiçbir şey bilmiyormuşuz meğerse. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Saatlerdir yatakta felç olmuş gibi 20-20 saniyelik videoları başa alıp alıp izliyorum. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklaşılmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin."

59-5

İHANET GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTI

Eşi Bilal Hancı'nın başka bir kadınla öpüştüğü anları ifşa etmesinin ardından fözyaşlarınn içerisinde, "Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Biraz dinleneceğim bir süre" ifadelerine yer verdi. Bilal Hancı ise eşinin paylaşımlarıyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.