"Pınar Deniz'den Özel Hayatına Dair Sessizlik: 'Konuşmama Kararı Aldık'" "Pınar Deniz'den Özel Hayatına Dair Sessizlik: 'Konuşmama Kararı Aldık'"

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 3. çoğunu doğurduktan sonra rol aldığı ilk dizi olan Düğüm"den ilk karelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Bergüzar Korel‘in Neslihan Turhan adında Müge Anlı’ya benzeyen bir sunucuyu oynadığı “Düğüm” dizisinin çekimleri hız kesmeden devam ediyor.

2-66

BERGÜZAR KOREL YENİ DİZİSİ İÇİN İMAJ DEĞİŞTİRDİ
Bergüzar Korel, yeni dizisi için imaj değiştirdi. Saçlarını sarıya boyatan oyuncu takipçileri tarafından Esra Erol'a benzetildi. 

bergüzer kopya

Korel, paylaşımının altına; "Ne demiş Neslihan Turhan “Unutmayın hiçbir suçlu milyonlardan kaçamaz” ilk yerli Amazon Original polisiye gerilim dizisi “Düğüm” için çok heyecanlıyım! 2024'te sadece Prime Video'da. " notunu düştü.

1-77

Takipçileri oyuncunun paylaşımının altına "Siyah saçına geri dön" yorumları yaptı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Dizide kayıp insanlar ve faili meçhul cinayetleri aydınlığa kavuşturan çok adaletli ve güçlü bir profil çizen Neslihan Turhan, hiç beklemediği bir yerden evladı Can’dan sınanıyor. Dizide Neslihan’ın oğlunu “Tozlu Yaka” dizisindeki başarılı performansıyla beğeni toplayan Kaan Mirac Sezen oynuyor. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizide Bergüzar Korel‘e ayrıca Caner Cindoruk, Serkan Altunorak’un yanı sıra İbrahim Selim, Erkan Bektaş, Merve Nur Bengi, Demirhan Demircioğlu, Mina Derman ve Elif Uslusoy ve Itır Esen eşlik ediyor.

3-56