Binbir Gece dizisinde birlikte rol alan ve arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen Halit Ergenç ile Bergüzar Korel, 2009 yılında dünyaevine girdi. Bu evlilikten Ali, Han ve Leyla adında üç evladı olan ünlü çiftten Bergüzar Korel, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiriyor.

Çocukları için Londra'ya yerleşen ancak dizi çekimleri ve reklam anlaşmaları için Türkiye'ye gelen Korel, hamilelik kilolarını hızla verdi.

Aleyna Tilki'den küfürlü açıklama! Annesi Havva Öztel çıldırdı Aleyna Tilki'den küfürlü açıklama! Annesi Havva Öztel çıldırdı

8 AYDA 20 KİLO VERDİ

8 ayda 20 kilo veren Bergüzar Korel, eski fit haline geri döndü.

Şu sıralar yeni projesi için sürekli setlerde olan ünlü oyuncu, son yaptığı paylaşımla da gündem oldu.

bergüzar

Geçtiğimiz günlerde yeni rolü için imaj da tazeleyen Bergüzar Korel'in son paylaşımını görenler ise şaştı kaldı.

Korel, son günlerde "Yapay Zeka Yıllığı" akımı olarak bilinen ve 1990'larda ABD liselerinden mezunmuş gibi görünen fotoğraflarını paylaşanlara gönderme yaparak gençlik fotoğraflarını şu notla paylaştı: 

"ARKADAŞLAR ÜZGÜNÜM HİÇBİRİMİZ PONPON KIZ DEĞİLDİK"

Ergenlik döneminden bir kareyi paylaşan Bergüzar Korel'in tombul hali hayranlarını şoke etti. Bergüzar Korel'in "Arkadaşlar üzgünüm ama hiçbirimiz ponpon kız değildik" notu ile paylaştığı ergenlik karesine "Resmen evrim geçirmiş" yorumları yağdı..