TikTok ve çeşitli sosyal medya platformlarında çektiği abartılı yağ dökme videoları ile tanınan Üçler Döner'in sahibi Hacı Mustafa Atmaca, canlı yayında Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına ağır hakaretlerde bulundu. Sosyal medyada TT olan bu olay sonrası Hacı Mustafa Atmaca gözaltına alındı.
Aykırı'nın haberine göre, TikTok'ta açtığı canlı yayında Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti'ni kıyaslarken, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını hedef aldı.

Ekran görüntüsü 2023-11-11 133110

Osmanlı'nın toprak kaybetmediğini ileri süren Hacı Mustafa Atmaca, canlı yayında söylediği sözlerle büyük tepki çekti. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını işaret ederek "Osmanlı toprak kaybetmedi, laikliği getiren o köpekler topraklar kaybetti" dedi. Bu sırada birçok kullanıcının, Atatürk'ü hedef alan şahsa tepki mesajları gönderdiği görüldü.

Bakan Tunç'tan 'Arka Sokaklar'a tepki: "Rencide edici" Bakan Tunç'tan 'Arka Sokaklar'a tepki: "Rencide edici"

kapak_132734

Kendisine tepki gösteren kullanıcılara "Siz laikler İsrail'e gideceksiniz" diyen Hacı Mustafa Atmaca, birçok kişiyi canlı yayında engelledi ve tepkilere dayanamayıp yayını sonlandırdı. Erzurum’da, 10 Kasım günü Atatürk’e hakaret eden dönerci ve TikTok fenomeni Hacı Mustafa Atmaca, bu sabah gözaltına alındı.