Pegasus Havayolları'nın Salı günü başlattığı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı - Kastamonu Havalimanı uçuşlarına bugün de Anadolu Jet katılıyor. 

Bugün saat 15.50'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak olan Anadolu Jet uçağı, saat 17.00'de Kastamonu'ya iniş yapacak.

Kastamonu Havalimanı - İstanbul Sabiha Gökçen geri dönüş seferi ise saat 17.40'ta başlayacak ve uçak 18.55'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşacak.

3 HAVAYOLU ŞİRKETİ SEFER YAPACAK
Bundan sonra İstanbul-Kastamonu arasında sefer yapacak üç havayolu şirketinin uçuş gün ve saatleri belirlendi. 

Kastamonu'da yangın: 10 köy etkilendi! Kastamonu'da yangın: 10 köy etkilendi!

THY’YE SEFERLERİ;

Türk Hava Yolları (THY) Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri İstanbul Havalimanı-Kastamonu Havalimanı seferini saat 09.00'da yapacak, Kastamonu Havalimanı-İstanbul Havalimanı geri dönüş seferi ise saat 11.00'da gerçekleşecek.

Salı, Cuma ve Pazar günleri ise THY'nin İstanbul-Kastamonu seferi saat 19.05'te başlayacak, Kastamonu-İstanbul geri dönüş seferi ise saat 21.05'te yapılacak.

PEGASUS SEFERLERİ;

Pegasus Havayolları her Salı günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı-Kastamonu Havalimanı seferini saat 06.10'da gerçekleştirecek ve Kastamonu Havalimanı - Sabiha Gökçen geri dönüş seferi ise saat 08.00'de yapılacak.

ANADOLU JET SEFERLERİ;

Anadolu Jet ise her Perşembe günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı-Kastamonu Havalimanı seferini saat 15.50'de başlatacak, Kastamonu Havalimanı - Sabiha Gökçen geri dönüş seferi ise saat 17.40'ta yapılacak.