TikTok rezaleti bitmiyor! Bu kez "Donsuz Kelly" TikTok rezaleti bitmiyor! Bu kez "Donsuz Kelly"

Patronlar Dünyası'nda yer alan habere göre, Yunan adalarında tatil yaptıkları sırada zodyak botlarının kayalıklara çarpması sonucu yaralanan Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı taburcu oldu. 

ALİ SABANCI VE EŞİ VUSLAT DOĞAN SABANCI DENİZ KAZASINDA YARALANMIŞTI 

24 Ağustos günü akşam saatlerinde meydana gelen deniz kazasının ardından ağır yaralanan Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı, Bodrum'da yapılan ilk müdahalelerinin ardından İstanbul'a getirilmişti. Çift, Amerikan Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı. Damak, dişler ve çenesinde ağır hasarlar oluşan Vuslat Doğan Sabancı, art arda geçirdiği operasyonların ardından tedavisi tamamlanıp taburcu edilmişti. 

ALİ SABANCI DA TABURCU OLDU

Kazanın ardından dalağı alınan, ardından geçirdiği operasyonlarla da bağırsaklarının ve pankreasının bir kısmının alındığı belirtilen Ali Sabancı'nın da kazadan 5 gün sonra bilinci yerine gelmişti. Pegasus Havayolları'nın da bünyesinde bulunduğu Esas Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı'nın da tedavisi tamamlandı. Taburcu edildiği öğrenilen Ali Sabancı'nın tedavi süreci evinde devam edecek.