Son dönemlerde aralarının bozulduğu ve hatta boşanma ihtimalinin konuşulduğu Ali Koç ve Nevbahar Koç çiftiyle ilgili Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt bir yazı yazdı.

alinevbaharkoc_1696408516124

KOÇ ÇİFTİ BOŞANIYOR MU?

Cankurt'un yazısı şöyle:

“Sosyetedeki dedikoducular, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile Nevbahar Koç'un evliliğini yine dillerine dolamış durumdalar! Her iki-üç yılda bir, birileri "Boşanıyorlar" diye ortaya bir bomba bırakıyor! Zaten sonu da gelmiyor.

Son günlerde yine sosyete kulislerinde kulaktan kulağa Koç çiftinin boşanacağı konuşulmaya başlandı. Nevbahar Hanım, tek başına Paris'e gitti ve yaklaşık bir haftadır orada. Herhalde dedikodu bu yüzden çıktı ama Nevbahar Hanım zaten uzun süredir, eşinin yoğunluğundan dolayı genelde tek başına geziyor.

Gerçi, aileye yakın bir kaynaktan öğrendim ki, bu sıralar araları biraz limoniymiş. Sebebi de Fenerbahçe'ymiş. Nevbahar Hanım, Ali Koç'un, işinden arta kalan bütün zamanını Fenerbahçe'ye ayırmasından ve kendisini ihmal etmesinden rahatsızmış. Ali Koç, eşinin gönlünü almasını bilir, buradan dedikoduculara bir malzeme çıkmaz, benden söylemesi...”

alinevbaharkoc_1696408506292

NEVBAHAR DEMİRAĞ KOÇ KİMDİR?

Ece Ronay'ın güzellik merkezi kurşunlandı Ece Ronay'ın güzellik merkezi kurşunlandı

Nevbahar Demirağ Koç 10 Mart 1974 tarihinde doğdu. Nevbahar Demirağ’ın annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film’in patronu Turgut Demirağ.

Nevbahar Demirağ ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika’da yaptı. Üniversiteyi bitirdikten sonra da Türkiye’ye dönmeyip, Los Angeles’ta yaşamına devam etti.
Nevbahar Demirağ Koç, sanatın her türüyle yakından ilgilenen bir isim. Özellikle önemli resim sergilerini kaçırmıyor. KÜSAV’ın (Kültür Sanat Varlıklarını Koruma ve Tanıtma Vakfı) başkanı olan kayınvalidesi Çiğdem Simavi’nin açtığı sergilerin de gediklisi.

Spora büyük ilgisi olan Nevbahar Demirağ Koç, tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.
Halen Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Nevbahar Koç’un İrem Kınay’la birlikte yazdığı ve Boğaziçi’ndeki 20 yalının tanıtıldığı Bosphorus Private kitabı 2017 yılında yayımlanmıştır.

Sadberk Leyla Koç adında bir kızı, Kerim Rahmi Koç adında bir oğlu var.