Ünlü Türk şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medyada yaptığı çarpıcı bir paylaşım ile gündemi salladı. Tilki, 0-12 yaş arasındaki çocukların sosyal medyada fenomen olmalarına ve modellik yapmalarına karşı çıkarak, çocuklarını paylaşan ebeveynleri sert bir şekilde eleştirdi.

23 yaşındaki şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, çocuklarını her türlü içeriğin merkezine koyan ebeveynleri hedef aldı. Tilki, bu tür paylaşımların çocukların istismara açık hale geldiğini ve büyüdüklerinde psikolojik sorunlar yaşayabileceklerini düşündüğünü belirtti.

İşte ünlü şarkıcının o sözleri:

"Ben bu 0-12 yaş arası bebek kıvamında çocukların modellik falan yapıp fenomen olmasına çok karşıyım. Herkes tarafından istismar edildiklerini düşünüyorum ve büyüdüklerinde çok mutsuz insanlar olacaklar.

"EBEVEYNLER YARGILANSIN!"
'Güzel çocuk doğurdum' deyip çocuğun her karışını kendi uzvuymuş gibi çekip paylaşan bir de üstüne onun adına post atan ebeveynler yargılansın. Tacizcilerden farkları olmadığını düşünüyorum."

Tilki'nin paylaşımı büyük yankı uyandırdı ve sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Bazı kullanıcılar şarkıcının bu görüşlerine destek verirken, bazıları ise Aleyna Tilki'nin daha küçük yaşlarda sahneye çıkarak ünlü olduğunu hatırlatarak eleştiri yöneltti.

Yağmur Tanrısevsin ekmek almaya külotla gitti! Yağmur Tanrısevsin ekmek almaya külotla gitti!

Çocuk fenomenlerin popülerliği ve ebeveynlerin bu konudaki tutumları, sosyal medyada sıkça tartışılan bir konu olmaya devam ediyor. Aleyna Tilki'nin bu konudaki görüşleri ise büyük bir dikkatle takip ediliyor.