Televizyon dünyasının reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını'nda canlandırdığı Seyran karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Afra Saraçoğlu, hem kariyeri hem de özel hayatıyla sık sık gündemde. Saraçoğlu'nun doğal güzelliğine hayran olanlar, eski fotoğraflarını görünce şaşırdılar.

afra-saracoglu-nun-estetiksiz-hali-slmj

Ekranda Seyran rolüyle büyük beğeni toplayan Afra Saraçoğlu, birçok izleyicinin doğal güzellik olarak gördüğü bir isimdi. Ancak son zamanlarda, genç oyuncunun geçmiş hali sosyal medyada büyük ilgi gördü ve bazıları tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

afra-saracoglu-super-mini-etegiyle-ybtr

Selanik ve Girit kökenli bir aileden gelen Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997'de Balıkesir'in Edremit ilçesinde doğdu. Başrolünü Mert Ramazan Demir ile paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde 'Seyran' karakterine hayat veren Saraçoğlu, eski haliyle şimdiki halinin karşılaştırılmasıyla gündeme geldi.

afra-saracoglu-super-mini-etegiyle-8v6l

Sosyal medyada, genç oyuncunun estetik müdahaleler geçirdiğine dair iddialar ortaya atıldı. Bazı kullanıcılar, çene, burun, dudak ve göz kapakları gibi bölgelerinde değişiklik olduğunu düşünüyorlar. Bu konudaki tartışmalar devam ederken, Afra Saraçoğlu sosyal medya hesaplarından cesur pozlarını da sık sık paylaşmaya devam ediyor.

afra-saracoglu-nun-estetiksiz-hali-xxtd

Hafsanur Sancaktutan'dan havalı poz Hafsanur Sancaktutan'dan havalı poz

afra-saracoglu-nun-estetiksiz-hali-mznv