Survivor'un yapımcısı Acun Ilıcalı'nın, katıldığı bir programda isim vermeden bahsettiği kişinin 2016 Survivor finalisti ve şu an oyunculuk yapan Serkay Tütüncü olduğu iddia ediliyor. Ilıcalı, Tütüncü'yü nankör ve kansız olarak nitelendirirken, Tütüncü'den ise keskin bir yanıt geldi. Bu iddia, sosyal medyada büyük bir tartışma ve spekülasyon dalgasına yol açtı. Serkay Tütüncü, Acun Ilıcalı'nın eleştirilerine karşı ne tür bir yanıt verdi, yakından bakalım.

"SURVİVOR'A KEŞKE ALMASAYDIM DEDİĞİNİZ KİMSE VAR MI?"

Ünlü televizyon yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda yaptığı sert açıklamalarla gündeme geldi. Nur Tuğba Namlı'nın YouTube programına konuk olan Ilıcalı, programa ilişkin çarpıcı yorumlarda bulundu. Bir izleyici sorusu üzerine, "Survivor'a keşke almasaydım dediğiniz kimse var mı?" sorusuna Ilıcalı, "Var, birkaç kansız çıktı" yanıtını verdi. Bu kişinin oyuncu Serkay Tütüncü olduğu ileri sürüldü.

MasterChef'te Gerginlik Tavan Yaptı: Hasan ve Dilara Arasında Büyük Tartışma! MasterChef'te Gerginlik Tavan Yaptı: Hasan ve Dilara Arasında Büyük Tartışma!

ACUN ILICALI: NANKÖR, KANSIZ

Ilıcalı, açıklamalarında, "Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor'ı soruyorlar 'Survivor'ı bana sormayın' diyor. Ben de aradım 'Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?' dedim. Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri bana yanlış olmuş dedi. Çıktıktan sonra bizde bir program da yaptın' dedim. Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim" ifadelerini kullandı.

Bu açıklamaların ardından Serkay Tütüncü, sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yaptı ve Ilıcalı'ya sert bir yanıt verdi.

“Yıllardır televizyon programları yapıyorsun, yapımcılık yapıyorsun… Kanal sahibisin falan… Senin programına gelip varını yoğunluğu koyan yarışmacılara yarışmacına kansız diyorsun… Ne kadar ayıp yaptığın… Kansız değilim Acun abi…” diyen Tütüncü açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim… Röportajım sonrası telefon konuşmamızı da gayet net hatırlıyorum… Nedenlerini sana güzel bir dille anlatmıştım ve birçoğunda haklı olabilirsin kaçırmış olabiliriz demiştin… Para Bende’yi de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim… Bilseydim o kadarını emin ol kabul etmezdim… Bunu da telefonda sana söylemiştim ama yine dinlememişsin belli ki… Sana el pençe divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için… Ben hiçbir zaman onlardan olmadım. Kusuruma bakmayacaksın… Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım, internetten başvurdum elemelere geldim seçildim Ve sonuna kadar da yarıştım ve bitti kariyerimi All Star şampiyonu üzerine kurmadığım için özür dilerim ya gerçekten Survivor ile ilgili detayları girmeyeyim Bence iyice canınız sıkılmasın Hadi eyvallah…”

Ilıcalı ve Tütüncü arasındaki bu polemik, dikkat çeken bir gelişme olarak kamuoyunda geniş bir yankı uyandırdı.